Головна » Економіка » Укрзалізниця підвищить ціни

Укрзалізниця підвищить ціни

25.11.2016 в 08:29 переглядів: 248 коментарів: 0 Економіка
Укрзалізниця у 2017 році має намір збільшити обсяг капітальних інвестицій в 2,4 рази - до 27,4 млрд грн з 11,2 млрд грн, що плануються за підсумками 2016 року, повідомляється презентації, представленої під час телефонної конференції з інвесторами 22 листопада, передає Інтерфакс- Україна.

Згідно з документом, 46% коштів Укрзалізниця планує направити на покупку основних засобів, 33% - на капітальне будівництво (переважно на модернізацію електромереж), 19% - на модернізацію рухомого складу, 2% - на інші потреби.

Зазначені капітальні інвестиції передбачається на 66% профінансувати з власних коштів, на 33% - за рахунок залучення нових кредитів, на 1% - за кошти інвесторів.

Член правління Укрзалізниці Ремігіуш Пашкевич зазначив, що для реалізації плану по капвкладенням необхідне схвалення урядом плану підвищення тарифів на вантажоперевезення.

Підприємство, зокрема заклало в плані по капінвестиції підвищення в 2017 році тарифів на вантажоперевезення на 25%, на пасажирські перевезення - на 35%, що, як пояснив Р.Пашкевіч, враховує не тільки зростання витрат внаслідок ослаблення курсу гривні, інфляції, а й зростаючий попит на залізничні перевезення.

У разі несхвалення Кабміном плану підвищення тарифів Укрзалізниця може переглянути програму капінвестицій, в тому числі, розділити її на дві частини і виконати другу в 2018 році.

Разом з тим, як зазначив Р.Пашкевіч, такий результат є небажаним.

"Як відомо, в Україні виник дефіцит рухомого складу для транспортування зернових. Згідно з нашими дослідженнями, проведеними спільно з Всесвітнім банком, виробництво зернових зростає щорічно і продовжить збільшуватися в наступні роки. Ми хотіли б модернізувати частину рухомого складу, а також придбати новий. Але ми не можемо цього зробити без підвищення тарифів ", - пояснив він.

Нагадаємо, останнім 15% -ве підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення в Україні набула чинності 30 квітня 2016 року. Раніше повідомлялося про те, що Укрзалізниця перепише фінплан на наступний рік.
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL