Головна » Економіка » Укрзалізницю за 3-4 роки обліпили сірими схемами на 100%

Укрзалізницю за 3-4 роки обліпили сірими схемами на 100%

20.12.2016 в 15:44 переглядів: 274 коментарів: 0 Економіка
Глава правління Укрзалізниці вважає, що виною всьому - тимчасовий характер влади компанією.

Войцех Балчун, глава правління ПАТ Укрзалізниця вважає найгіршим періодом в історії компанії останні 3-4 роки. Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформ.

"Я живу в реаліях, коли мене практично в безперервному режимі бомбардують інформацією про те, як погано або навіть патологічно працює компанія в багатьох сферах. Я не кажу про повсякденну діяльність, а про всі ці "схемах" які "обліпили" компанію фактично на 100%. Скажу навіть більше: всі говорять, що найгірший період у Укрзалізниці - це останні 3-4 роки ", - сказав Балчун.

На уточнююче запитання журналіста, чи варто розуміти, що мова йде про період після Революції гідності, Балчун відповів ствердно.
Всі ті, хто приходив, мали на меті не зробити щось хороше для компанії, а зробити для себе, оскільки мали перед собою дуже коротку перспективу роботи. І це страшно деморалізувало фірму. Тому мені ментально важко працювати в такій реальності, коли я весь час отримую тільки негативну інформацію ", - пояснив він.

Балчун також навів приклад того, як працюють подібні схеми "Наприклад, два або три місяці тому ми виявили, що один з наших філій, на балансі якого були зерновози, яких нам так не вистачало восени, підписав у травні комерційний контракт і віддав 500 вагонів в оренду приватній фірмі. Тому вони виїхали з України в Казахстан. І тепер нам треба буде їх повертати назад ".

За словами голови правління Укрзалізниці, неможливо відразу виправити те, "що псувалося більше 20 років."

"Я виходжу з такого розрахунку, що кожен малий успіх по обмеженню" сірої "зони впливу в фірмі цих" схем "може бути гігантським економічним і фінансовим успіхом Укрзалізниці" - додав Балчун.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL