Головна » Світ » В Європарламенті пояснили перенесення голосування по безвізу

В Європарламенті пояснили перенесення голосування по безвізу

29.12.2016 в 10:41 переглядів: 1379 коментарів: 0 Світ
Зазначена в порядку дата - приблизна. Як тільки Рада ЄС оголосить про початок міжінституційних переговорів, їх можна буде завершити за один день.

Питання надання Україні безвізового режиму буде винесено на голосування в Європейському парламенті відразу після завершення міжінституційних переговорів, дата 3 квітня 2017 року не є обов'язковою, пояснили кореспонденту УНІАН в Європейському парламенті, відповідаючи на питання про нову дату, показаної в попередньої порядку денному ЕП - 3 квітня замість 1 лютого, як було зазначено раніше.

"Ніхто нічого не переносив. Ніяких офіційних рішень з цього приводу не приймалося, адже дата може бути змінена. Справа в тому, що як тільки Рада ЄС оголосить про початок міжінституційних переговорів, їх можна буде завершити за один день і поставити питання на голосування на найближче пленарне засідання. Завдання Європарламенту - затвердити це рішення якомога раніше ", - констатували в ЕП.

"Рада ЄС, тобто країни-члени висунули політичну вимогу, що не почнуть переговори з Європарламентом про візову лібералізацію для України поки не вступить в дію новий механізм призупинення візових режимів з усіма третіми країнами. Тому до наступної пленарної сесії в січні цього об'єктивно не трапиться ", - зазначив він.

Нагадаємо, 15 грудня Європарламент оприлюднив нову можливу дату розгляду питання про введення безвізового режиму для громадян України - 3 квітня. На порядку денному на сайті ЄП в графі "прогноз" щодо орієнтовної дати пленарного засідання, на якому має розглядатися питання, написано "03/04/2017".

Раніше в порядку денному на сайті Європарламенту повідомлялося, що в разі позитивного завершення міжінституційних переговорів про надання Україні безвізового режиму ЕП може проголосувати це питання 1 лютого 2017 року, а ще до цього йшлося про 18 січня.

Нагадаємо, що 15 грудня Європарламент схвалив механізм припинення безвізового режиму, який дозволяє прийняти рішення по безвізу для України і Грузії.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL