Головна » Різні новини » В Європарламенті схвалили безвізовий режим для Грузії

В Європарламенті схвалили безвізовий режим для Грузії

11.10.2016 в 07:56 переглядів: 313 коментарів: 0 Різні новини
На засіданні профільного Комітету Європарламенту за надання безвізового режиму з ЄС для Грузії проголосували 44 члени комітету.

Комітет Європейського парламенту з питань громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) проголосував за внесення Грузії в список країн, з якими ЄС вводить безвізовий режим. Про це повідомляє Європейська правда.

За надання безвізового режиму з ЄС для Грузії сьогодні на засіданні проголосували 44 члени комітету, п'ятеро були проти.

Члени комітету також підтримали рішення про переговори Грузії з Радою ЄС та Комісією, що передують остаточного затвердження Євросоюзом законодавчої пропозиції.

Відзначається, що Комітет з громадянських свобод і внутрішніх справ відіграє головну роль в ухваленні безвізового режиму в Європарламенті.

Тепер рішення комітету повинні затвердити на пленарному засіданні Європарламенту, і, на завершення, має бути його схвалення Радою ЄС.

Раніше сьогодні доповідач з українського питання в Європарламенті депутат Марія Габріель закликала затвердити пропозицію про внесення України до переліку країн, з якими ЄС вводить безвізовий режим.
http://news.bigmir.net/ukraine
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL