Головна » Економіка » В Івано-Франківську клієнти ПриватБанку влаштували “Звичайне диво” для хворих дітлахів

В Івано-Франківську клієнти ПриватБанку влаштували “Звичайне диво” для хворих дітлахів

09.01.2019 в 07:58 переглядів: 80 коментарів: 0 Економіка
“Звичайно диво” трапилось 1 січня з кожною дитиною, яка опинилась в новорічну ніч  в лікарняних палатах Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Зранку до маленьких пацієнтів завітав з подарунками Дід Мороз з помічниками.
 

Свято маленьким пацієнтам влаштували клієнти ПриватБанку, що долучились до акції “Звичайне диво”. Клієнти просто робили покупки картками ПриватБанку та перераховували одну гривню після кожної транзакції на допомогу хворим дітям. Всі зібрані гроші направлено на закупівлю ліків, медичного обладнання для дитячих лікарень та подарунки маленьким пацієнтам. Організаторами акції виступили ПриватБанк разом із MasterСard.

 

“Подарувати усмішку та створити маленьке свято маленьким пацієнтам лікарень змогли тисячі небайдужих українців, що долучились до акції "Звичайне диво". Як на мене, такий курс конвертації дуже вигідний, - розповідає Анна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. -  Ми вдячні кожному, хто взяв участь у новорічному диві. Для вас рік почався з дива, із доброї справи. Усі зібрані кошти направлено на закупівлю ліків для дитячих лікарень та подарунки маленьким пацієнтам. Хтось чекав на свято, хтось був дуже здивований - та всі зраділи нашому з вами привітанню”.

 

Нагадаємо, наприкінці листопада благодійний фонд “Допомагати просто!” та MasterСard  розпочали акцію ”Звичайне диво”, в якій взяли участь понад 71 тис. українців. За період акції вдалося зібрати 1 012 050 гривень.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL