Головна » Здоров`я » В Україні ціни на ліки скоро знизяться

В Україні ціни на ліки скоро знизяться

24.11.2016 в 10:47 переглядів: 315 коментарів: 0 Здоров`я
Прем'єр-міністр України сказав, що у фармацевтичній сфері держави будуть наводити порядок.

У найближчі місяці українці стануть купувати медикаменти за нижчими цінами. Про це у вівторок, 23 серпня, заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Кабміну.

І я думаю, що в найближчі місяці люди відчують збільшення спектру ліків, які реалізовані в Україні, і найголовніше, що відбудеться зниження їх цін. Чиновник сказав, що у фармацевтичній сфері та в торгівлі ліками будуть наводити порядок.

"Той ряд постанов, які ми сьогодні будемо приймати, вони якраз будуть спрямовані на виконання того закону, який підтримав парламент, підтримало наш уряд, підписав президент.

І я думаю, що в найближчі місяці люди відчують збільшення спектру ліків, які реалізовані в Україні, і найголовніше, що відбудеться зниження їх цін. Тому нам потрібно наводити порядок і в закупівлях ліків, і якість того, що споживають українські громадяни ", - заявив Гройсман.

Раніше повідомлялося про те, як спрощена реєстрація ліків вплине на їх вартість в Україні. Дивись також - Мільйони хворих українців очікують від Гройсмана зниження цін:
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL