Головна » Економіка » В Україні могуть знизити тарифи на воду

В Україні могуть знизити тарифи на воду

27.12.2016 в 16:24 переглядів: 385 коментарів: 0 Економіка
У структурі тарифу на водопостачання електроенергія займає від 30 до 70%, а на водовідведення - від 30 до 80%.

Рішення НКРЕКУ про зниження оптово-відпускна ціни на електроенергію в 2017 році на 15,2% дає шанс місцевим органам влади в Україні знизити тарифи на водопостачання і водовідведення на 10-12%, повідомляє Обозреватель.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час Години запитань до уряду у Верховній Раді 23 грудня.

"Валовий дохід енергоринку України становить 150 млрд гривень. 15% становить 22,5 млрд гривень. Це 22,5 млрд грн, які ми не витягли з кишені наших промисловців, наших споживачів електроенергії в Україні ", - зазначив він.

Насалик підкреслив, що в структурі тарифу на водопостачання електроенергія займає від 30 до 70%, а на водовідведення - від 30 до 80%.

"Зараз ми дали місцевій владі можливість знизити тарифи на поставку води та водовідведення як мінімум на 10-12%", - підкреслив глава Міненерговугілля.

Нагадаємо, в середині листопада кияни почали отримувати рахунки за опалення. Два тижні опалювального сезону виявилися занадто дорогими для жителів столиці. У Київенерго заявили про можливу помилку в розрахунках і призупинили розсилку платіжок, щоб розібратися в причинах високих рахунків.

Через кілька днів в організації заявили, що провели ряд перевірок і з'ясували, що помилки в підрахунках немає, а високі рахунки у киян вийшли з-за поганої погоди. Прем'єр-міністр Гройсман пригрозив кримінальною відповідальністю за обман і виставлення рахунків людям за неадекватними цінами.

 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL