Головна » Спорт » В Україні можуть ліквідувати Міністерство молоді та спорту

В Україні можуть ліквідувати Міністерство молоді та спорту

20.05.2016 в 08:19 переглядів: 797 коментарів: 0 Спорт
З'явилася інформація про можливу швидку ліквідацію українського міністерства молоді і спорту. Про це повідомив в Facebook глава Федерації біатлону України (ФБУ), перший віце-президент Національного олімпійського комітету Володимир Бринзак.

Бринзак почав пост з того, що у нього погані новини. Він заявив, що має в своєму розпорядженні достовірну інформацію про те, що гряде ліквідація міністерства молоді і спорту. Він закликав всі федерації і спортсменів об'єднати зусилля і відстояти відомство, «яке разом з нами гідно представляє Україну в світі».

За словами Бринзака, ситуація в країні не змінюється, у чиновників немає поваги до людей, які своїми успіхами прославляють державу. На його думку, спортсмени - це, на відміну від чиновників, справжні патріоти. «Ганьба всім причетним до знищення українського спорту», ​​- підкреслив Бринзак.

Глава Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв, олімпійський чемпіон, відповів Володимиру Бринзаку, що потрібно терміново скооперуватися і не допустити скасування міністерства. Він також зауважив, мовляв, невже ми, спортсмени, не зможемо впоратися з політиками, які і двічі віджатися не можуть. На новина Володимира Бринзака відгукнулися й інші колеги по цеху.


Раніше повідомлялося, що українська гандболістка Юлія Манагарова, яка виступає за російську команду, 18 березня офіційно стала громадянкою РФ. Російський паспорт спортсменка отримала з рук віце-прем'єра Росії Дмитра Рогозіна.
http://newsyou
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL