Головна » Економіка » В Україні невтішний показник кредитування серед фермерів

В Україні невтішний показник кредитування серед фермерів

09.09.2016 в 08:34 переглядів: 167 коментарів: 0 Економіка
Лише 2%, з 86% українських агропідприємств - тих, у кого менше 500 га, землі можуть кредитуватися в банках.

В Україні тільки 2% малих і середніх аграріїв з кредитуються в комерційних банках. Про це, в четвер, 8 вересня, на засіданні уряду заявив міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий, повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

"Якщо взяти загальну кількість зареєстрованих агропромислових підприємств в Україні, то 86% з них - це ті, у кого менше 500 га (землі, - ред.). І тільки 2% з них кредитуються в комерційних банках ", - зазначив він.

Кутовий заявив, що такий маленький показник кредитування серед фермерів пов'язаний з відсутністю застави і можливістю надати власний оборотний капітал, до якого приєднується кредитний капітал.

За його словами, Мінагрополітики готує програму для розвитку малих і середніх аграрних підприємств.

Він зазначив, що Кабмін прийняв проект постанови про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених державним бюджетом для підтримки фермерських господарствам, ніж збільшив максимальну допомогу малим і середнім аграріям з 250 000 до 500 000 грн.

"З огляду на те, що положення приймалося досить давно, і в силу інфляції, ті цифри, які там відображені сьогодні, не дозволяють фермерам зробити якісь кардинальні зміни", - пояснив Кутовий.

Раніше повідомлялося про те, що Кабмін має намір виділити фінансову підтримку фермерам в 2017 році.
http://finance.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL