Головна » Економіка » В Україні очікують зростання електронних платежів

В Україні очікують зростання електронних платежів

10.11.2016 в 08:52 переглядів: 301 коментарів: 0 Економіка
У Будапешті відбувся Innovation Forum 2016, присвячений розвитку фінансових технологій. Інтернет і доступність смартфонів стрімко змінюють екосистему платежів і грошових переказів. Якщо до останнього часу клієнта з банком пов'язували фізичні гроші, рахунки на пластикових картах, то зараз все йде в цифровий світ. "Останньою милею" на шляху грошей до клієнта стає мобільний додаток.

Регіональний керівник проектів з глобальних продуктів і рішень компанії Mastercard Мілан Гаудер в бліц-інтерв'ю для ЛІГА.net розповів, який найбільш ймовірний шлях розвитку для електронних платежів в Україні. У парафії в нашу країну Apple Pay він не впевнений. Але платіжну систему Samsung, на його думку, цілком можливо найближчим часом у нас очікувати.

- В Україні найбільший мобільний оператор Київстар готує до запуску послугу мобільних платежів Смарт Гроші в прив'язці до рахунку абонента на сім-карті prepaid. Раніше компанії доводилося вступати в партнерство з банками для надання подібних сервісів. Але тепер оператор отримав власну фінансову ліцензію. Як ви думаєте, чи вийде щось з цієї ідеї?

- Платежі - це все ще банківський бізнес, тому що він регульований. Центральний банк повинен завжди бути впевнений, що гроші раптом не зникнуть. Мобільні оператори не можуть претендувати на повномасштабний платіжний бізнес, якщо, звичайно, вони не стали партнерами з банком. Мобільні оператори можуть забезпечити доступ до банківських рахунків, використовуючи додатки і сім-карту.

Але всього спектру фінансових послуг вони, звичайно ж, не нададуть. Швидше, популярними можуть бути мікро-платежі, такі як плата за паркування, покупка квитків, отримання знижок. Але покупка машини або навіть покупка одягу з рахунку на сім-карті - це навряд чи можливо.
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL