Головна » Економіка » В Україні виявили велике родовище газу

В Україні виявили велике родовище газу

14.12.2016 в 09:24 переглядів: 284 коментарів: 0 Економіка
За попередніми оцінками, запаси газу становлять не менше 40 млрд кубометрів. Велике родовище газу виявили в Одеській області

На Північно-західному шельфі Чорного моря в Одеській області виявлено велике родовище природного газу, запаси якого попередньо оцінюються в 40 млрд куб. метрів. Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

У відомстві зазначають, що науково-дослідне судно Шукач завершило перший етап розвідувальних робіт, за результатами яких було виявлено родовище газу площею 7 тис кв м.

"За оцінками вчених, запаси газу становлять не менше 40 млрд кубометрів газу на площі 7000 кв. метрів. Це мінімальні цифри, на які можна розраховувати ", - підкреслив глава Держгеонадр Микола Бояркіна.

Він додав, що ділянка, на якому проводилося дослідження, - один з найперспективніших, а коефіцієнт геологічного успіху високий.

Відзначається, що наступний етап сейсморозвідувальних і геохімічних робіт в межах Кілійського-Зміїного уступу і Криловського (територіально - поблизу Одеської області) заплановано на 2017 рік.

Раніше повідомлялося, що в Україні почали видобувати сланцевий газ методом фрекінгу, який дозволяє добувати сланцевий газ шляхом гідророзриву пласта.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL