Головна » Культура » В Україні виступить легенда світової електронної музики - ATB!

В Україні виступить легенда світової електронної музики - ATB!

28.03.2017 в 10:46 переглядів: 1205 коментарів: 0 Культура

Цього літа вперше з новим альбомом «NEXT» в Київ приїде ATB - один з найіменитіших і топових діджеїв планети. 2 червня АТВ виступить на одній із самих популярних і комфортних концертних майданчиків Києва – StereoPlaza. Відомий у всьому світі діджей покаже шоу, присвячений виходу нового альбому «NEXT», реліз якого запланований на весну 2017 року. 

Українські слухачі зможуть першими почути нові треки артиста, а також насолодитися композиціями, на яких виросло не одне покоління. 

ANDRE TANNEBERGER (ATB) демонструє свій талант, бездоганний смак, абсолютний авторитет і музичну інтуїцію у світовому шоу-бизнисе. Він є частим гостем ASOT і Space Ibiza, улюбленцем публіки, майстром блискучих мешап. 

Результатом 20-ти років мегауспешной кар'єри ATB стали не тільки його власні незабутні релізи, але і ремікси на інших артистів: від Moby і Ellie Goulding до Tiesto, Ferry Corsten і Above&Beyond! 

Дев'ять альбомів, наповнюють енергією або беруть за душу, десятки тисяч переглядів на YouTube, автентичне, впізнаване звучання – ATB привезе в Київ краще спадщина електронної танцювальної музики світу. Пропустити таку подію нереально!
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL