Головна » Освіта » В Україні змінили правила вступу до ВНЗ

В Україні змінили правила вступу до ВНЗ

27.12.2016 в 16:31 переглядів: 514 коментарів: 0 Освіта
Міністерство науки і освіти України затвердило нові умови вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році указом від 13 жовтня 2016 року № 1236 Про затвердження умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. Про це повідомляється в прес-релізі на сайті Міністерства.


Так, абітурієнти зможуть подати до 9 заяв на навчання на місцях бюджетного і регіонального замовлення не більше ніж за 4 спеціальностями. Подача заявок на конкурс на місця за кошти фізичних або юридичних осіб (контрактне навчання) не обмежується.

Спеціальні права на участь в конкурсному відборі при вступі до ВНЗ мають, серед інших пільгових категорій, учасники бойових дій та особи, звільнені з військової служби після 30 листопада 2016 року; громадяни України, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), території Криму або переселенці з неї після 1 січня 2017 роки (мають право на вступ за результатами вступних іспитів у певних ВНЗ, переведених із зони АТО або певним міністерством) .

Реєстрація електронних кабінетів бакалаврів, що надходять на програми підготовки, завантаження необхідних документів про освіту відбуватиметься з 29 червня по 25 липня, а прийом заяв від абітурієнтів тільки в електронному вигляді - з 12 липня до 26 липня.

Зарахування вступників на програми підготовки бакалаврів буде відбуватися за державними або регіональним замовленням не пізніше 7 серпня, а за рахунок цільових пільгових державних кредитів, за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 30 вересня.


Терміни прийому та зарахування на програми підготовки магістрів визначаються навчальними закладами, але прийом документів закінчиться не раніше 24 липня, а зарахування на навчання за державним замовленням - не пізніше 15 сентября.Также в 2017 році набір на програми підготовки молодших бакалаврів проводитися не буде.

Раніше в Міносвіти розповіли про нововведення, які очікують в 2017 році випускників шкіл, а саме правил здачі зовнішнього незалежного оцінювання.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL