Головна » Економіка » В Україні змінять тарифи на світло

В Україні змінять тарифи на світло

23.12.2016 в 09:21 переглядів: 358 коментарів: 0 Економіка
Незважаючи на те, що НКРЕКУ схвалила зниження оптово-відпускної ціни на електроенергію, в 2017 році для споживачів в 11 областях України тарифи можуть вирости. Про це заявив екс-член НКРЕКУ Андрій Герус, передає "Цензор.НЕТ".

Це пов'язано з тим, що регулятор хоче відмовитися від єдиних роздрібних тарифів на електроенергію для непобутових споживачів (бізнесу і бюджету).

Зараз у споживачів є диференціація по двох класах (в залежності від обсягу споживання). І такі тарифи єдині по всій Україні, незалежно від місця розташування. Але з 1 січня 2017 в різних областях пропонуються різні тарифи для непобутових споживачів. Ідея в тому, щоб самі споживачі конкретного регіону оплачували послуги своєї енергопостачальної компанії.

Приріст тарифу для обох класів побутових споживачів за рішенням НКРЕКУ планується в Сумській області: + 1,8% і + 3%, і Луганській області (контрольовані території): + 3% і + 3%.

Підвищення тарифу для дрібного і середнього бізнесу (другий клас) регулятор планує також у Вінницькій, Закарпатській, Житомирській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Рівненській, Сумській, Тернопільській і Чернігівській областях.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL