Головна » Економіка » В Україні зросла незаконна вирубка лісів

В Україні зросла незаконна вирубка лісів

22.09.2016 в 07:59 переглядів: 459 коментарів: 0 Економіка
За півроку 2016 року незаконна вирубка лісів зросла на 36%. Розроблено законопроект про підвищення відповідальності за незаконну вирубку лісів ua.depositphotos.com/

В Україні за перше півріччя 2016 року обсяги незаконної вирубки лісів збільшилися на 36% (близько 15 800 кубів) в порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

У грошовому еквіваленті - це майже 74 млн грн. Про це заявила в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич в інтерв'ю газеті Урядовий кур'єр.

Керівник Держлісагентства повідомила, що за офіційними даними в 2015 році незаконно вирубано 24 000 кубів лісу. Збитки - майже 85 млн грн. "У 2016 році тільки за перше півріччя незаконна вирубка виросла на 36% в порівнянні з відповідним періодом минулого року і становить за галуззю 15,8 тис. Кубів, а це майже 74 млн грн", - зазначила Юшкевич.

Вона вважає, що такі статистичні дані далекі від реальних. "Насправді незаконна вирубка лісів в Україні масштабна", - додала чиновник.

За словами Юшкевич, Держлісагентство активно бореться з незаконними рубками, впроваджуючи нові технології в лісгоспах (камери відеоспостереження, дрони, фотопастки), правила оприлюднення даних про лісових ділянках, де буде будь-яка вирубка дерев і інше.

Також розроблений законопроект про підвищення відповідальності за незаконну вирубку лісів.

"Держагентство розробило законопроект про підвищення відповідальності за незаконну вирубку, за оборот незаконно добутої деревини: плануємо значне збільшення штрафів - до 17 000 грн. Також збільшиться відповідальність для працівників лісгоспів ", - зазначила Юшкевич.

Вона додала, що цей законопроект передбачає конфіскацію всієї матеріально-технічної бази підприємця, якщо він незаконно купить деревину.

Раніше повідомлялося про те, що в Україні заборонять вирубку лісу.
http://finance.bigmir.net/business
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL