Головна » Здоров`я » ВАКЦИНА від старечого недоумства

ВАКЦИНА від старечого недоумства

27.07.2016 в 13:18 переглядів: 404 коментарів: 0 Здоров`я
Австралійські вчені створили першу в світі вакцину від деменції. Вона не тільки запобігає розвитку старечого недоумства, але також здатна вилікувати хворобу Альцгеймера на ранній стадії. Клінічні випробування вакцини на людях почнуться в найближчі 2-3 роки.

За даними ВООЗ, сьогодні у світі живе більше 47 мільйонів людей з деменцією. Набуте недоумство супроводжується розпадом психічних функцій: деградує пам'ять і мислення, губляться здатності виконувати найпростіші побутові дії.

Найбільш поширеною причиною деменції є хвороба Альцгеймера: на неї припадає до 70% всіх випадків недоумства. До теперішнього часу не існувало будь-якої терапії для лікування деменції, але вчені Університету Фліндерс (Австралія) зробили величезний прорив, випустивши першу в світі вакцину, здатну зберегти здоров'я людей похилого віку. Результати своєї роботи дослідники опублікували в журналі Nature Scientific Reports.

- Ми розробили вакцину, яка допомагає імунній системі виробляти антитіла до тау-білків і бета-амілоїду, що викликає деменцію та хворобу Альцгеймера. Ці антитіла працюють як евакуатори, які прибирають машини з вашого шляху. В результаті білки виводяться з мозку, - розповів Микола Петровський, професор Університету Фліндерс.

Вчені впевнені, що їх розробка в кінцевому підсумку стане профілактичної вакциною, яка попередить понад 7 мільйонів нових випадків хвороби Альцгеймера в рік.
http://www.likar.info
http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL