Головна » Здоров`я » Вчені назвали найкорисніші продукти для здоров'я кишківника

Вчені назвали найкорисніші продукти для здоров'я кишківника

06.05.2016 в 09:12 переглядів: 221 коментарів: 0 Здоров`я
Вже давно встановлено, що їжа і напої, споживані людиною, безпосередньо впливають на трильйони бактерій, що мешкають в кишечнику. Результати нового дослідження голландських учених з Університету Гронінгена показали, що вживання вина, кави і чаю допомагає підтримувати рівні життєво важливих «хороших» бактерій в кишечнику.

Ці бактерії, як відомо, мають протизапальний ефект, і підтримка балансу «хороших» і «поганих» бактерій в кишечнику є важливою частиною гарного здоров'я.

В ході дослідження фахівці вивчили здоров'я 1100 осіб і провели аналіз ДНК їх кишечника, використовуючи заморожений кал. Аналіз ДНК дозволив проаналізувати, які фактори впливають на різноманітність кишкового мікробіома. В цілому, експерти знайшли 60 дієтичних факторів, які пов'язані з різноманітністю кишкових бактерій.

Згідно з новими даними, люди, які регулярно вживають чай, кава і вино, мають більшу різноманітність корисних бактерій кишечника. У той же час незбиране молоко і калорійні дієти можуть поставити під загрозу це різноманітність, відзначають фахівці.


Джерело:http://healthyliving.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL