Головна » Здоров`я » Вчені озвучили головну небезпеку антибіотиків

Вчені озвучили головну небезпеку антибіотиків

06.09.2016 в 09:09 переглядів: 347 коментарів: 0 Здоров`я
Група нідерландських вчених встановила, що вживання антибактеріальних препаратів в ранньому віці пов'язано з появою у людини різного роду алергічних захворювань в зрілості, передає EurekAlert !.

В рамках дослідження фахівці провели метааналіз 22 робіт, зроблених в період з 1966 по 2015 роки, і присвячених впливу прийому антибіотиків в перші два роки життя. Вчені проаналізували дані в світлі впливу антибактеріальних препаратів на виникнення у людей захворювань, і зокрема сінної лихоманки і дерматиту

В цілому, вчені зупинили свою увагу на 395 пацієнтах з дерматитом, і 257 людей, які страждають на сінну лихоманку. Виявилося, що в обох випадках антибіотики провокували підвищений ризик розвитку захворювань. Якщо дерматит розвивався в 15-41 відсотках випадків, то сінна лихоманка - в 14-56 відсотках.

Причиною цього вчені називають руйнування мікрофлори кишечника, яке викликають антибактеріальні препарати. А це, в свою чергу, пригнічує імунну систему, і робить організм людини схильним до алергічних захворювань.
http://techno.bigmir.net/discovery
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL