Головна » Різні новини » Вчені розкрили новий спосіб боротьби із зайвою вагою

Вчені розкрили новий спосіб боротьби із зайвою вагою

07.04.2016 в 08:08 переглядів: 254 коментарів: 0 Різні новини
Фахівці Університету Джона Хопкінса представили на щорічній конференції Товариства інтервенціональной радіології новий спосіб ефективного схуднення, що не припускає оперативного втручання.

Метод називається «баріатрична артеріальна емболізація» і передбачає вплив на фундус (частина шлунка), який виробляє гормон, що збуджує апетит. Щоб дістатися до кровоносних судин верхньої частини шлунка, вчені використовували радіологічні зображення і катетери (вводяться через невеликі прорізи в паху).

Далі пацієнту упорскували мікроскопічні намистинки, що сприяють зменшенню припливу крові до фундус. Завдяки цьому відбувається придушення гормональних сигналів голоду, пояснили фахівці. Що, в свою чергу, за рахунок зниження апетиту приводить до втрати зайвих кілограмів.

Спосіб був випробуваний на кількох добровольцях, які страждають від ожиріння. Через місяць після процедури у всіх була зафіксована втрата майже шести відсотків ваги. Через півроку цей показник дорівнював вже 13 відсоткам.

Вчені відзначили, що баріатрична артеріальна емболізація поки знаходиться на стадії клінічних випробувань, але процедуру вже визнали безпечною і ефективною.

Джерело:http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL