Головна » Різні новини » Вчені розповіли, як добитися успіху в схудненні

Вчені розповіли, як добитися успіху в схудненні

19.05.2016 в 07:58 переглядів: 177 коментарів: 0 Різні новини
Багато людей відчувають складнощі через зайвої ваги. У спробах схуднути вони вдаються до всіляких засобів, в тому числі, до допомоги психолога, передає Хроніка.інфо з посиланням наGoGetNews.info.

Як стверджують провідні фахівці, успішність даної психологічної корекції залежить не від початкової маси тіла, а від того, наскільки пацієнту це тіло подобається, які вимоги він висуває до себе та інших і наскільки у нього порушено харчову поведінку. На нашій планеті, в середньому надлишкову масу тіла мають не менше 30% осіб, причому в 95-98% випадків ожиріння пов'язане з порушенням харчової поведінки. Фахівці поділяють такі порушення на групи: екстернальний харчова поведінка - людина хоче їсти, коли бачить їжу, а не коли голодує, емоціогенние харчова поведінка - людина «заїдає» стрес; обмежувальне харчова поведінка - безсистемні спроби менше їсти, що закінчуються зривом.

Багато в чому розлади харчової поведінки викликані особистісними характеристиками людей. Наприклад, людина може бути не задоволений чином тіла і страждати від надмірного перфекціонізму. Люди, які страждають на перфекціонізм, пред'являють до себе та інших позамежні вимоги.

Для них цінність власна цінність пов'язана з їх досягненнями та працездатністю. В рамках клінічного дослідження, фахівці запросили 90 добровольців, які страждали надмірною вагою. За допомогою тестів у них оцінили параметри перфекціонізму, ступінь незадоволеності чином тіла і особливості харчової поведінки.

Через півроку участі в програмі 44 учасники успішно знижували вагу, худнучи в середньому на 3 кілограми в місяць, а ось 46 осіб практично не схудли. Як виявилося, успіх програми, дійсно, був пов'язаний з психологічними особливостями учасників. Так пацієнтам, які не досягли успіху, набагато менше, ніж успішним, подобалося їхнє тіло, а ступінь перфекціонізму і показники порушення харчової поведінки виявилися значнішими.

Примітно, що в стороні опинився один стереотип неправильного харчової поведінки - «інтенсивний поїдач». В основі даного стереотипу лежить не емоційний дискомфорт, а виховання і сімейна традиція багато є.

http://hronika.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL