Головна » Здоров`я » Вчені відкрили межу людського життя

Вчені відкрили межу людського життя

09.12.2016 в 09:01 переглядів: 1638 коментарів: 0 Здоров`я
Вчені з університету Нью-Йорка на чолі з Яном Війгом провели статистичне дослідження, результатом якого став висновок про те, що людина, незважаючи на розвиток медичних технологій, не зможе жити вічно без штучного втручання в життєдіяльність.
 

Стаття, присвячена результатам дослідження, опублікована в науковому журналі Nature.


Вчені задалися питанням, чи існує така вікова межа, після досягнення якого люди, незалежно від зовнішніх чинників, починає вмирати. Проаналізували дані про смертність у Франції, США, Японії і Великобританії за останні 40 років. В першу чергу дослідників цікавило те, в якому віці помирають довгожителі в цих країнах.

В результаті з'ясувалося, що до середини 80-х років минулого століття тривалість людського життя поступово росла, однак в останні десятиліття це зростання припинилося. Крім того, середній вік, в якому вмирали люди, помітно знизився з моменту смерті в 1997 році найстарішою жінки Землі - Жанна Луїза Кальман, яка дожила до 122 років.

Шанс того, що в наш час людина зможе дожити до 125 років і переступити цей поріг, вчені оцінили як 1 до 10 000. Завдяки дослідженню було встановлено, що середній вікова межа людського життя становить приблизно 100 років. У зв'язку з цим дослідники рекомендують витратити сили, спрямовані на продовження життя та на збереження здоров'я.


 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL