Головна » Здоров`я » Вчені виявили новий небезпечний побічний ефект кави

Вчені виявили новий небезпечний побічний ефект кави

22.04.2016 в 07:53 переглядів: 201 коментарів: 0 Здоров`я
Вживання кофеїнових напоїв підвищує ризик викидня. До таких висновків прийшли американські вчені. Своє дослідження вони опублікували в журналі Fertility and Sterility.

Як повідомляє AFP, у жінки підвищується рівень ризику викидня, якщо вона або її партнер вживають більше двох кофеїнових напоїв в день навіть за кілька тижнів до зачаття. Але якщо приймати щодня полівітаміни до і після зачаття, ризик знижується.

Читайте також: Профілактика захворювань серця при сидячій роботі
Крім того, жінки, які вживають такі напої в перші сім тижнів вагітності, також мають ризик викидня.
У своєму дослідженні вчені порівнювали вживання сигарет, напоїв з кофеїном і полівітамінів серед 344 пар, в яких жінка виношувала першу дитину. 98 з них мали викиднів.

Коефіцієнт більше одиниці вказує на підвищення ризику викидня з кожним днем ​​після зачаття. А значення менше одиниці вказує на скорочення щоденного ризику.

Читайте також: Регулярне вживання йогурту не покращує здоров'я
Ризик викидня був 1.74, якщо жінка вживала більше двох кофеїнових напоїв на день, і 1.73 - якщо чоловік. Але щоденний прийом полівітамінів значно його знижував.

Ризик знижується до позначки 0.45, якщо приймати полівітаміни протягом декількох тижнів до зачаття. Жінки, які продовжували приймати вітаміни протягом вагітності, мали позначку ризику 0.21.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL