Головна » Різні новини » Вчені виявили нову причину облисіння

Вчені виявили нову причину облисіння

16.05.2016 в 08:12 переглядів: 223 коментарів: 0 Різні новини
Згідно з даними нового дослідження, пацієнти з осередковою алопецією (облисінням) і андрогенної алопецією мають значно нижчі рівні рецепторів вітаміну D (VDR) в сироватці крові і тканинах.

Marwa M.T. Fawzi і її колеги з Каїрського університету вивчили рівні VDR в крові і шкірі у 20 пацієнтів з осередковою алопецією, 20 пацієнтів з андрогенної алопецією і 20 здорових людей. Рівень VDR в ураженій шкірі голови був визначений за допомогою біопсії.

Дослідники виявили, що пацієнти з осередкової і андрогенної алопецією мали більш низькі рівні VDR в сироватці крові і тканини, в порівнянні зі здоровими людьми. У групі пацієнтів з осередковою алопецією жінки мали значно нижчі рівні VDR в тканини, в порівнянні з чоловіками (Р = 0,046). А в групі пацієнтів з андрогенної алопецією жінки мали значно вищі рівні VDR в сироватці крові і тканини, в порівнянні з чоловіками (Р = 0,004).

«Це дослідження показало важливу роль рецепторів вітаміну D в патогенезі осередкової і андрогенної алопеції», уклали дослідники.

Дослідження було опубліковане в «Journal of Cosmetic Dermatology».

http://vashaspina.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL