Головна » Здоров`я » Вчені знайшли ключ до молодості мозку

Вчені знайшли ключ до молодості мозку

25.04.2016 в 07:29 переглядів: 219 коментарів: 0 Здоров`я
Медитація може не тільки поліпшити роботу мозку, але і зберегти його молодість, стверджують вчені з Йенського університету в Німеччині. Нове дослідження показало, що медитація здатна омолодити мозок на цілих 7,5 років.

За словами експертів, даний ефект пов'язаний з тим, що поєднання інтенсивної концентрації і релаксації може спровокувати зростання нових клітин мозку.

В ході дослідження фахівці сканували мозок 50 чоловіків і жінок, які регулярно медитували, і 50 людей з контрольної групи. В цілому, вік мозку немедітірующіх людей і фактичний вік учасників збігалися - наприклад, мозок 55-річних людей відповідав даному віку.

Але для людей, які займалися медитацією, результати виявилися вражаючими - їх мозок був молодший, в середньому, на 7,5 років. Так, стан мозку 50-річних людей відповідало людям у віці 42-43 років. Дані переваги були особливо великі для людей, які медитують досить тривалий час.

Зокрема, кожен додатковий рік медитації омолоджував мозок приблизно на рік.У майбутньому дослідники хочуть вивчити, чи зможе медитація запобігти розвитку хвороби Альцгеймера та інші проблеми з пам'яттю.

Джерело: http://healthvesti.com
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.nl/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL