Головна » Здоров`я » Від чого залежить ризик розвитку раку

Від чого залежить ризик розвитку раку

28.04.2016 в 18:46 переглядів: 395 коментарів: 0 Здоров`я
Згідно з даними нового дослідження, ризик розвитку деяких видів раку у дітей може варіюватися в залежності від того, де народилися їхні матері.

Дослідники виявили, що деякі види раку мозку і нирок рідше зустрічаються у дітей, чиї іспаномовні матері народилися за межами США.

Однак іспаномовні діти мають більш високий ризик розвитку деяких видів раку крові, незалежно від того, де народилися їхні матері.

Дослідники проаналізували дані більше 4 мільйонів дітей, народжених у неіспаномовних білих матерів, і більше 2 мільйонів дітей, чиї іспаномовні матері народилися в США, і 4 мільйонів дітей, чиї іспаномовні матері народилися за межами США.

Згідно із записами Каліфорнійського регістра ракових захворювань (California Cancer Registry), в цій групі було зафіксовано 13999 випадків розвитку раку у дітей у віці до 6 років.

Результати дослідження показали, що діти, чиї іспаномовні матері народилися за межами США, мали найнижчий ризик розвитку гліоми, астроцитоми головного мозку, нейробластоми і пухлини Вільмса.

«У нас мало інформації про батьків, які, звичайно, теж відіграють важливу роль у ризику розвитку раку у дітей», сказала автор дослідження Julia E. Heck зі Школи громадської охорони здоров'я Філдінга при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.


«Помітна різниця в ризику розвитку деяких видів раку на основі материнського походження означає, що відмінності в способі життя можуть відігравати важливу роль в цьому. Якби не було ніяких відмінностей, то генетика була б набагато більш важливим фактором, що впливає на ризик розвитку раку у дітей », додала вона.

Дослідження було опубліковане в журналі «JAMA Pediatrics».

Джерело: http://vashaspina.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL