Головна » Інтернет » Відео на ходу: мобільний оператор Київстар відкриває безлімітний доступ до відеоконтенту DIVAN.TV

Відео на ходу: мобільний оператор Київстар відкриває безлімітний доступ до відеоконтенту DIVAN.TV

19.04.2016 в 21:52 переглядів: 521 коментарів: 0 Інтернет

Після появи в Україні 3G зв'язку особливий попит з'явився на «важкий» контент: відео, музику і т.д. Так як по суті соц. мережі і новинні ресурси були доступні і раніше. Українські ОТТ-провайдери, як, наприклад, Діван.ТВ давно відкрили до перегляду фільми і канали на всіх пристроях, в т.ч. і на планшетах і смартфонах. На жаль, абоненти були обмежені трафіком, тому мобільні оператори і телевізійні провайдери шукали рішення і можливості для співпраці. При складанні нових тарифів це врахував Київстар і підписав партнерську угоду для надання безлімітного відео з Діван.ТВ.

«Яскраве і різноманітне спілкування - ось що робить наше життя змістовним і цікавим. Тому Київстар розробив прості та інноваційні тарифи, щоб абоненти отримували максимум від життя. Клієнти хочуть дивитися відео на ходу, вільно слухати музику, не рахуючи мегабайти. Наші нові тарифи повністю задовольняють ці потреби », - каже Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

Тепер в найбільш просунутий з передплачених тарифів «Онлайн Екстра» (175 грн в місяць) входить послуга «Відео на ходу», де без обмеження по трафіку доступні Divan.TV, Домашнє ТБ від Київстар та ін. Абоненту надають повну свободу: з одного боку можливість вибрати той набір каналів і відео, який цікавий саме йому. З іншого боку, більше немає необхідності стежити за витраченими мегабітами, так як немає обмежень їх використання на перераховані вище відео сервіси. «Відео на ходу» є також в більшості контрактних тарифів Київстар.

Цей крок від всіх провідних мобільних операторів підтверджує попит абонентів на відео через мобільні пристрої з використанням 3G мереж. Аркадій Канюка, виконавчий директор Діван.ТВ: «Близько 30% наших абонентів користуються мобільними пристроями для перегляду улюблених каналів і відео. Раніше для цього в основному використовувалося Wi-Fi з'єднання, так як трафік мобільних операторів був обмежений. Діван.ТВ вів переговори з провідними мобільними операторами країни і ми раді, що нам вдалося вивести на ринок спільну пропозицію з Київстар. Скоро ми представимо громадськості схему співпраці з ще одним мобільним оператором. Особливо послуга актуальна зараз, напередодні травневих і великодніх свят. Виїжджаючи з міста, люди хочуть залишатися в курсі останніх новин. Divan.TV дає таку можливість: тепер, перебуваючи на дачі або у відпустці, без додаткових реєстрацій і платежів, маючи під рукою планшет або смартфон, заходите під вашим логіном в сервіс і дивіться останні випуски телешоу, новини на улюблених каналах. Не тільки на Smart.TV, але і планшетах і смартфонах тепер можна без обмежень дивитися щодня оновлювану колекцію відео в HD якості (+100 нових Голлівудських і європейських фільмів кожен день) ».

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL