Головна » Різні новини » Відкладання з безвізовим режимом неприпустимо

Відкладання з безвізовим режимом неприпустимо

18.11.2016 в 11:41 переглядів: 301 коментарів: 0 Різні новини
Україна розраховує, що безвізовий режим буде схвалений безвідносно до процесу узгодження всередині ЄС механізму тимчасового призупинення.

Заступник глави МЗС України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль під час зустрічі з главою представництва ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі заявила, що подальше відкладання вирішення Євросоюзу про введення безвізового режиму для громадян України є неприпустимим. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Зеркаль зазначила, що Україна виконала всі критерії плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України, що підтверджено звітом Європейської Комісії від 18 грудня 2015 р

"Були створені антикорупційні органи, які вже на цьому етапі демонструють свою ефективність, впроваджена система е-декларування згідно з кращими європейськими стандартами у сфері боротьби з корупцією", - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим Україна розраховує, що держави-члени ЄС докладуть додаткових зусиль і схвалять законодавчу пропозицію щодо надання українським громадянам права на короткострокові безвізові поїздки в країни ЄС вже найближчим часом, безвідносно до процесу узгодження всередині ЄС механізму тимчасового призупинення безвізового режиму.
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL