Головна » Різні новини » Відкриті вольєри і електропастухи: в столичному зоопарку грядуть зміни

Відкриті вольєри і електропастухи: в столичному зоопарку грядуть зміни

09.08.2016 в 10:50 переглядів: 386 коментарів: 0 Різні новини
Директор київського зоопарку розповів про нововведення, які плануються в київському зоопарку.
У столичному зоопарку тварин впустять з вольєрів

У Київському зоопарку плануються кардинальні зміни - тварин обіцяють випустити з клітин і експонувати їх або за склом, у відкритих вольєрах, або у вольєрах з ровами, сітками-тросами і електрозагорожі. Про це на телеканалі Київ розповів директор зоопарку Кирило Трантін.

"Все сучасні європейські зоопарки експонують свої колекції через відкриті вольєри без решіток - тобто через рови з електропастух. Зараз ми працюємо над проектом реконструкції нашого зоопарку, плануємо створити абсолютно нові вольєри для тварин. Буде або скло, сітка-трос, або ж безпечні відкриті вольєри. Але в умовах працюючого зоопарку створити це буде дуже складно ", - сказав Трантін.

Керівник зоопарку пояснив, що під відкритим вольєром слід розуміти систему декількох огорож, максимум трьох.

"Перша система - це зелена зона обмеження людини від тварини на відстані 1-3 метра. Друга система - невелике допоміжне огорожу, і третя - це рів, глибиною до трьох метрів і електрозагорожі з напругою 12 вольт, до якого не підходить тварина. Виходить, що відвідувачі зоопарку бачать експозицію з відстані 5-7 метрів, але немає грат ", - розповів він.

"Ні в одному європейському зоопарку немає такого, щоб люди приносили з собою буханки хліба, цукерки, печиво і підгодовували тварин. А в київському годують постійно. Багато хто вважає, що наші тварини голодують і люди, тим самим, роблять добру справу. Хочу сказати, що всі мешканці нашого звіринця ситі, чи не худі і не голодують ", - сказав Трантін.

Раніше повідомлялося, що в київському зоопарку померла носоріг Тривога.

http://news.bigmir.net

 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL