Головна » Різні новини » Відкрито сезон : Чемпіонат світу з перегонів на літаках

Відкрито сезон : Чемпіонат світу з перегонів на літаках

14.02.2017 в 10:12 переглядів: 799 коментарів: 0 Різні новини

Абу-Дабі (ОАЕ) – В яскравому старті сезону Red Bull Air Race 2017, Мартін Шонка здобув свою першу перемогу відтоді як приєднався до Світового Чемпіонату у 2010 році.


Вітер, який щоразу посилювався, здавалося оживив іподром, однак це не вплинуло на пілота Red Bull команди Мартіна Шонку, чий час в 53.139 секунди здув його суперників більш, ніж на секунду. Іспанцю Хуану Веларде довелося задовольнятися його 54.166 с., а канадець Піт Маклеод (Команда Маклеод) продовжив темп, який показав вкінці 2016 року, ставши третім.

"За винятком деяких помилок під час тренувань, весь тиждень пройшов добре, і я дуже щасливий" - сказав сяючий Шонка, який чотири рази потрапляв на подіум протягом чотирьох попередніх сезонів Air Racing. "Я, нарешті, виграв свою першу гонку, я добре почуваю себе в моєму гоночному літаку, і це, звичайно, дає мені впевненість на майбутнє. Це був зовсім інший старт у порівнянні з минулим сезоном, і, сподіваюся, він продовжиться в тому ж дусі"

Про Red Bull Air Race.
Створений у 2003 році Чемпіонат Світу Red Bull Air Race відсвяткував свою 75-у гонку в Абу-Дабі - місті, яке відкривало сезон 2017 року. Світовий Чемпіонат Red Bull Air Race збирає кращих швидкісних пілотів світу у справжньому мотоспорт- змаганні, що поєднує в собі швидкість, точність та майстерність. Використовуючи найшвидші, найбільш спритні легкі гоночні літаки, пілоти досягають 370 км/год., літаючи по слаломній трасі низького рівня, позначеній 25-метровими повітряними пілонами. 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL