Головна » Економіка » Виробник автомобілів Lada збанкрутував

Виробник автомобілів Lada збанкрутував

16.06.2016 в 06:15 переглядів: 243 коментарів: 0 Економіка
Рішенням арбітражного суду ЗАТ "Супер-Авто" - підприємство, що випускає дрібносерійні моделі марки LADA - визнано банкрутом, передає avtosreda.

Початком проблем підприємства стало припинення "АвтоВАЗом" випуску сімейства Samara 2, які в "Супер-Авто" обладнали 16-клапанними двигунами. Після цього було прийнято рішення випускати "Пріори" з двигуном об'ємом 1,8 літра власної розробки (130 к.с., 170 Н • м).

Випуск Lada Priora 1.8 стартував на "Супер-Авто" в кінці 2014 року. А вже в 2015 році в Росії сталася криза, і продажі автомобілів різко впали. Компанія не встигла відбити витрати на підготовку виробництва і сертифікацію автомобілів.

Ще одним несвоєчасним проектом компанії стала розробка другого 1,8-літрового мотора (93 к.с., 150 Н • м) на базі "нівовського" восьміклапанника 21214. Як тільки "АвтоВАЗ" залишив головний ініціатор проекту Ален Дібуан, керівництво російського автобренда відмовилося від виробництва більш потужної версії Lada 4x4.
http://www.segodnya.ua/economics
Важлива інформація:http://lingvoportal
Компанія не змогла продовжити і випуск пікапів і спецавтомобілів на платформі Lada 4x4. Кузови для цих машин виготовлялися на ліквідованому Бу Андерссоном ОПП. Зварювальне обладнання перенесено на основну виробничу площадку "АвтоВАЗу", і зварювання необхідних кузовних елементів поки відновити не вдалося.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL