Головна » Здоров`я » Вітамінні добавки повільно вбивають людину

Вітамінні добавки повільно вбивають людину

31.03.2016 в 07:40 переглядів: 296 коментарів: 0 Здоров`я
Більшості людей не потрібно приймати вітаміни, так як ці добавки повільно, але впевнено вбивають людський організм. До такого висновку прийшла група вчених з Університету Східної Фінляндії і Університету Міннесоти, які провели ряд досліджень.

Експертів стурбували добавки з залізом. А ось кальцій, навпаки, знижував ризик смерті. Підвищували ризик смерті і мультивітаміни, вітамін В6, фолієва кислота, магній, цинк, мідь. Дані висновки експерти зробили на основі даних, отриманих в ході Дослідження стану здоров'я мешканок Айови. В рамках даного дослідження 38772 жінки, чий середній вік становив 62 роки, заповнювали анкети. Анкети покликані були розповісти, які добавки брали жінки в 1986, 1997 і 2004 роках.

Виявилося, до 2004 року число жінок, що приймали добавки, збільшилася з 66% до 85%. Притому, ці люди нерідко тренувалися, їли здорову їжу і не курили. Правда, в результаті вони вмирали раніше, ніж їх однолітки, які не брали добавки. Яким саме чином добавки підвищували ймовірність смерті, вчені поки не знають.

У будь-якому випадку, вони рекомендують відійти від правила «чим більше, тим краще», використовуючи добавки в якості превентивних заходів. Те ж саме можна сказати і про антиоксиданти на кшталт вітаміну А, Е, бета-каротину. За словами експертів, лише вітамін D3 корисний для літніх людей, якщо, звичайно, вони не отримують його в достатньому обсязі з їжею або не можуть перебувати на сонці.

Джерело: http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL