Головна » Кіно » Визначний день українського кіно: світова прем’єра фільму «Межа» у Чехії

Визначний день українського кіно: світова прем’єра фільму «Межа» у Чехії

03.07.2017 в 22:23 переглядів: 514 коментарів: 0 Кіно

На одному з найпрестижніших європейських кінофестивалів, що вже у 52-й раз відбудеться у Чехії, буде показаний кримінальний трилер режисера Петра Беб’яка «Межа». 
 

Фільм-копродукція України і Словаччини увійшов до основної конкурсної програми, і разом зі стрічками відомих світових кінорежисерів побореться за головний приз фестивалю. 

Підтримає фільм у Чехії українська урядова делегація на чолі з віце-прем'єр-міністром України Павлом Розенком та міністром культури Євгеном Нищуком. До них приєднаються голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, Директор Фонду Янковського Ігор Янковський, актори фільму Римма Зюбіна, Олександр Піскунов та продюсер кінострічки «Межа» Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що «Межа» – це перша в історії, українсько-словацька копродукція, кримінальний трилер словацького режисера Петра Беб’яка, який поклав в основу фільму реальну гостросюжетну історію, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році, на межі вступу Словаччини до Шенгенської зони.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL