Головна » Різні новини » Владислав Радиш – новий директор з корпоративних і регуляторних відносин Київстар

Владислав Радиш – новий директор з корпоративних і регуляторних відносин Київстар

16.04.2016 в 19:51 переглядів: 336 коментарів: 0 Різні новини

11 квітня 2016 року Владислав Радиш приступив до роботи на посаді керівника департаменту з регуляторного забезпечення Київстар. До цього він очолював GR функцію Visa Inc, працював у компаніях NVISION, Microsoft Ukraine, CISCO Ukraine.

«Київстар є найбільшим гравцем телеком ринку і важливою складовою економічного розвитку держави. Тому я бачу своє завдання в тому, щоб якнайкраще адаптувати бізнес процеси компанії до змін і викликів, з якими сьогодні стикається Україна. А саме – дерегуляція, лібералізація ринку, реформування державних структур, інтеграція IT в усі галузі економіки, тощо. Я починав свою кар’єру в телекомунікація, тому для мене – велика честь приєднатись до команди Київстар та отримати можливість застосувати свої знання та досвід на користь компанії, та понад 25 мільйонам її клієнтів», – прокоментував своє призначення Владислав Радиш, новий директор з корпоративних і регуляторних відносин Київстар.

 

Владислав Радиш має багаторічний досвід роботи в компаніях телеком та IT сектору. Його професійний досвід: директор з GR в компанії Visa Inc, регіон Центральна та Східна Європа, Середня Азія та Північна Африка; директор з розвитку бізнесу в компанії NVISION, директор з розвитку національної технічної політики в компанії Microsoft Ukraine, директор з розвитку бізнесу компанії Cisco Ukraine.

Коментуючи нове призначення у департаменті з регуляторного забезпечення, Петро Чернишов, президент Київстар, сказав: «Я радий, що до команди Київстар приєднався сильний фахівець, з багаторічним досвідом взаємодії з державними інституціями. Владислав працював з регуляторними службами країн СНД, Центральної та Східної Європи. В його «активі» - успішні практики легалізації програмного забезпечення, запровадження продуктів e-government, робота в передових міжнародних компаніях. Київстар прагне стати digital-компанією світового рівня, і такий досвід є дуже важливим для наших цілей».

 

Додаткова інформація про Владислава Радиша

Владиславу 45 років, родом з України. Одружений. Освіта: Національний технічний Університет «КПІ», факультет авіа та космічних систем; Києво-Могилянська бізнес-школа, програма із стратегічного маркетингу; школа політичного менеджменту, Брюссель (Бельгія); Національна академія податкової служби України.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL