Головна » Різні новини » Ворог багатства № 1: позиція «жертви»

Ворог багатства № 1: позиція «жертви»

25.07.2016 в 10:45 переглядів: 279 коментарів: 0 Різні новини
Є всього три фактори, які безпосередньо впливають на наявність або відсутність грошей.

Всього три, але вкрай важливих:

яка обрана життєва позиція і які переконання вас обмежують в отриманні багатства;
яких знань вам не вистачає, якщо ви до сих пір не там, куди прагнули і куди мріяли потрапити;
можливо, щось ви робите не те або не так замість швидкого і ефективного отримання потрібних вам результатів.


Ворог вашого багатства № 1 - безвідповідальна позиція жертви.

Позиція «зі мною життя трапляється».

Прислухайтеся, якими словами розповідають люди навколо вас (або ви самі) про якісь невдачі і неприємності. Про чиємусь несподівано погану поведінку по відношенню до них. Про якісь події, які з ними відбулися, або вони дізналися, що відбуваються.

Більшість з нас починають в проблемної ситуації скаржитися і говорити, що світ поганий.

І це найсерйозніша помилка.

Якщо життя з вами трапляється, якщо події відбуваються самі по собі, і ви ніякої відповідальності за те, що трапилося не несете, ніякого впливу на них практично не надаєте, то ні про які серйозні гроші мова йти не може.

Навіть якщо ви випадково якось щось десь заробите, вкраде, схитруйте, схитрувати, отримаєте якусь більш-менш пристойну суму, як правило, надовго ці гроші у вас не затримаються.

Ви напевно читали про виграші в Америці величезних сум в лотерею, коли щасливчик виграє десятки мільйонів доларів, а вже через рік у нього не залишається нічого. А деякі «переможці» через п'ять років (проводилися багаторазові дослідження) виявляються в боргах великих, ніж на момент виграшу в лотерею.

Вони так і не стають багатими, незважаючи на те, що отримали десятки мільйонів доларів!

Як знешкодити ворога № 1

Намагайтеся себе на цьому відловлювати, зупиняти, коли хтось у вас поганий.

Добре працює такий образ:

Уявіть, що це просто погода за вікном - дощ пішов чи піднявся сильний вітер. Нерозумно в цій ситуації вголос звинувачувати дощ в тому, що у вас неприємності в житті.

А розумний вихід - запланувати, що наступного разу ви парасольку з собою візьмете. Станете в машині возити на всякий випадок гумові чоботи або промокне в непогоду накидку. І тоді у вас є шанс, що в наступний раз до аналогічної ситуації ви будете готові.

Реальний випадок з життя.

Мої родичі, не дивлячись, підписали договір на пайове будівництво, виплатили майже всю суму, і їм раптом піднімають ціну в два рази.

Закономірне питання: чому ви не показали договір юристу?

Чому, ризикуючи ста тисячами доларів, ви не заплатили 40-50 доларів за те, щоб застрахувати себе від цієї ситуації? За те, щоб змінити цей договір або не підписувати його? Або підписати з тією організацією, де інший текст в договорі?


Це і є позиція безвідповідальності: всі погані, компанія погана, закони погані, і взагалі, винен президент - хто завгодно, крім людей, які не взяли парасольку, коли в прогнозі погоди сказали: «Можливий дощ!» Але вони вирішили, що їх це не стосується.

На жаль, такі ситуації не рідкість.

Життя з людьми трапляється. Від них нічого не залежить, і, відповідно, все, що у них в житті буде, - станеться зовсім без їх впливу.

Це перша серйозна помилка, перше тотальне переконання, яке виходить з інфантильною, дитячої позиції.

Реакція успішного, багатого і дорослої людини: «Так, дійсно, пішов дощ, почалася гроза. Як мені знайти парасольку і розкрити його над собою? Як мені сховатися в приміщення? »

Багата людина в аналогічній ситуації починає робити конкретні реальні дії, щоб як мінімум мінімізувати «збиток від зіпсувалася погоди».

А що робите ви?
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Джерело:http://http://start.bigmoney.space
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL