Головна » Культура » Всесвітньо відома оперна діва Монсеррат Кабальє виступить у Києві!

Всесвітньо відома оперна діва Монсеррат Кабальє виступить у Києві!

17.02.2018 в 20:54 переглядів: 503 коментарів: 0 Культура
 

Головна культурна подія 2018 року. Подія, на яку багато років чекали всі меломани України!


На честь свого 85-річчя іспанська оперна діва Монсеррат Кабальє дасть концерт у столиці України, на головній сцені країни – в палаці «Україна».

14 квітня о 19:00 у палаці «Україна» вперше за багато років відбудеться довгоочікуваний грандіозний концерт Монсеррат Кабальє. Її чекали сім років! Уже за традицією, разом із легендою світової оперної сцени виступить її донька – Монсеррат Марті.

Відома іспанська оперна співачка Монсеррат Кабальє отримала світове визнання за свою техніку сопрано. Вона вразила публіку ексклюзивним виконанням ролей у класичних італійських операх Россіні, Белліні, Доніцетті... Величезний репертуар Кабальє нараховує понад 90 ролей у 800 камерних творах.

Найширший діапазон голосу, неперевершена майстерність і яскравий темперамент Монсеррат Кабальє підкорили головні сцени провідних театрів планети і принесли світову славу. Їй немає рівних у виконанні найвідоміших оперних партій класичного репертуару.

З Монсеррат співпрацювали найвідоміші музиканти світу. Її дуети з Фредді Меркьюрі, Лучано Паваротті, Хосе Каррерасом, Френком Синатрою і досі тепер є одними з найпопулярніших у світі!
Уже 14 квітня поспішайте побачити і почути зірку світового масштабу в Україні з неймовірною програмою, яка змусить ваші серця битися частіше!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL