Головна » Економіка » ВВП Росії демонструє зниження, Україна - зростання

ВВП Росії демонструє зниження, Україна - зростання

10.06.2016 в 08:13 переглядів: 312 коментарів: 0 Економіка
Російська економіка в 2016 році все ще намагається адаптуватися до зберігається на низькому рівні цін на нафту і торговим ембарго, відзначають експерти СБ. На Україні ж пік рецесії пройдений.
 Прапор Росії

Всесвітній банк (ВБ) прогнозує зниження ВВП Росії в 2016 році на 1,2 відсотка на тлі "падіння обсягів приватних інвестицій і споживання". Про це йдеться в новій доповіді СБ, присвяченому глобальним економічним перспективам.

За даними експертів СБ, темпи зниження обсягів економічної активності в 2016 році в Росії дещо уповільнилися, що може свідчити про те, що в ряді секторів "дно" пройдено. "У 2017 році очікується повернення до помірного зростання", - прогнозує фахівці СБ, заявляючи, що для ВВП він складе 1,4 відсотка, а роком пізніше - 1,8 відсотка.

Україна повернулася до позитивної динаміки

Що стосується України, то вона в 2016 році повернулася до позитивної динаміки - зростання ВВП в першому кварталі зафіксовано на рівні в 0,1 відсотка. Пік рецесії в країні пройдено, вважають аналітики. "Західні області України, безпосередньо не порушені конфліктом" в Донбасі, потроху оговтуються від фінансової кризи, відзначають автори доповіді.

Єврозона стабільна

Що стосується єврозони, то економічна ситуація в ній буде залишатися стабільною. З 2016 та 2017 років роках зростання ВВП буде утримуватися на позначці в 1,6 відсотка, в 2018 незначно скоротиться - до 1,5 відсотка.

http://www.dw
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL