Головна » Економіка » Вже друга переможниця акції “Планшетоманія з переказами MoneyGram!” на Івано-Франківщини отримала подарунок

Вже друга переможниця акції “Планшетоманія з переказами MoneyGram!” на Івано-Франківщини отримала подарунок

19.12.2017 в 11:11 переглядів: 312 коментарів: 0 Економіка
ПриватБанк підбив підсумки другого туру акції “Планшетоманія з переказами MoneyGram!”, яка стартувала у вересні та триває до 15 грудня 2017 року. В рамках акції організатори подарували клієнтам, які надсилали або отримували міжнародні перекази MoneyGram у ПриватБанку, сучасні планшети Asus. Однією з переможниць акції стала мешканка Івано-Франківщини Романа Левко.

“Я вже давно клієнт ПриватБанку і часто користуюсь послугами, в тому числі і переказами MoneyGram, - говорить переможниця акції. - Отримавши переказ  в Інтернет-Банку Приват24, навіть не підозрювала, що стала учасницею акції і тим більше не повірила, коли мені на “Чорну п’ятницю” передзвонили з банку та повідомили про виграш. До другого дзвінка з банку була впевнена, що то шахраї, але тепер, після вручення подарунку, впевнена, що передноворічні дива існують!” 

Акція ще тривала до 15 грудня, і кожен, хто надсилав або отримував міжнародний переказ MoneyGram  на суму від 100 доларів США через будь-який з каналів самообслуговування у ПриватБанку, мав можливість стати учасником розіграшу планшета Asus.

В акції можуть брати участь всі клієнти ПриватБанку - відправники або одержувачі грошових переказів MoneyGram. Всього буде розіграно 60 планшетів Asus за весь період акції - по 20 щомісяця. Ще 20 планшетів чекають на своїх власників.

Додаткову інформацію про акцію можна дізнатися на сторінці та за телефоном служби підтримки 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільного телефону).
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL