Головна » Здоров`я » Взимку українців атакують три штами

Взимку українців атакують три штами

12.12.2016 в 10:53 переглядів: 278 коментарів: 0 Здоров`я
Ольга Голубовська, головний позаштатний інфекціоніст Міністерства охорони здоров'я України, розповіла, чого нам чекати цієї зими.

Прийдешньої взимку в Україні очікуються епідемії трьох штамів грипу: H3N2 (Гонконг), H1N1 і вірус грипу "В". При цьому в Міністерстві охорони здоров'я відзначають, що крітітечская ситуація не очікується, повідомляє Інтерфакс.

Головний позаштатний інфекціоніст Міністерства охорони здоров'я Ольга Голубовська уточнила на брифінгу. який відбувся сьогодні, 12 жовтня, що "нічого сверхстественного він нам не принесе, це не нові штами і нічого трагічного в них немає".

"Вболівати грипом в цьому сезоні будуть, наше завдання мінімізувати кількість важких ускладнень і запобігти смертельні випадки", - сказала вона.

Ольга Голубовська рекомендує пройти вакцинацію, і при перших симптомах захворювання звертатися до медичної установи за кваліфікованою допомогою.

"З досвіду минулого року, коли стали гинути люди, ми побачили, що середній час надходження до стаціонару склало 5-10 днів. Коли піднялася інформаційна кампанія, тоді кількість пізніх звернень до лікаря знизилося ", - розповіла Голубовська і підкреслила, що, грип, на відміну від інших респіраторних захворювань, має досить чітку клінічну картину, тому лікування хворих буде проводитися відповідно до протоколу, в основі якого лежать рекомендації американських лікарів.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL