Головна » Різні новини » ​WOG продовжує збирати кошти на порятунок життя дітей з хворим серцем в рамках акції «Дорога до серця»

​WOG продовжує збирати кошти на порятунок життя дітей з хворим серцем в рамках акції «Дорога до серця»

16.06.2016 в 20:06 переглядів: 259 коментарів: 0 Різні новини

Компанія WOG збирає 1,5 млн гривень на обладнання для Центру дитячої кардіології і кардіохірургії в Києві і лікарні в місті Первомайську. Медобладнання для проведення операцій на серці може врятувати 10-20 тис. осіб тільки за перші п'ять років роботи, - про це в ході онлайн-конференції «Дорога до серця» - ти можеш врятувати тисячі життів» в «Сегодня Мультимедіа» повідомили представники компанії «ВОГ РІТЕЙЛ».

Збір коштів проходить в рамках 12-ї благодійної акції «Дорога до серця», яку компанія WOG проводить спільно з Українською Біржею Благодійності та Благодійною фундацією «Відкриті серця». Акція стартувала 01 червня 2016 р. і триватиме до кінця літа. За умовами акції кожен бажаючий може придбати наклейку у вигляді «серця» за 3 грн. на касі АЗК WOG або мережі міських кафе WOG CAFE. На зібрані кошти буде придбано апарат штучної вентиляції легенів, а також набори інструментів для ендоскопічних операцій.

«Компанія WOG досить давно прийняла рішення, що ми повинні розділити з клієнтами соціальну відповідальність для тієї частини населення, якій досить складно захистити себе, якщо такої підтримки не буде. Якщо раніше ми допомагали окремим людям, то зараз наша допомога може досягти 10-20 тис. осіб тільки за перші 5 років. Все, що нам необхідно зробити – надати кошти, якими споживачі діляться на купівлю обладнання. Ми дуже пишаємося, що наші клієнти активно включаються в проект і роблять добро, «голосуючи» гривнею за здоров'я дітей», - зазначив директор з маркетингу компанії «ВОГ РІТЕЙЛ» Віталій Ткаченко.

За словами Сергія Варбанця, завідувача відділенням вроджених та набутих вад серця у підлітків Центру дитячої кардіології, дітей з вадами серця народжується досить багато. «У такій ситуації дуже важлива рання діагностика і відповідне лікування. Благодійні проекти як «Дорога до серця» допомагають лікувати дітей на іншому рівні. Зібрані кошти з поточного акції підуть на розвиток цілого напряму – міні-інвазивної хірургії, завдяки якій мінімізуються травматизація тканин за рахунок мінімальних розрізів», - говорить доктор.

Зазначимо, серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті в Україні і у всьому світі. За оцінками ВООЗ, щорічно від серцево-судинних захворювань у світі помирають близько 17,5 млн. осіб. Багатьох можна врятувати, провівши ранню діагностику і лікування.

Як розповіла Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності, лікарні в Україні не достатньо оснащені необхідним обладнанням. «Об'єднуючи зусилля, ми можемо бути причетними до чуда порятунку дітей. Маленькими кроками, купуючи сердечка на АЗК, або пожертвувавши кілька гривень через сайт Української Біржі Благодійності на проект «Дорога до серця», ми можемо рятувати діток вже тут і зараз», - впевнена вона.

Крім того волонтери скаржаться на відсутність в Україні законодавчого поля, щоб стимулювати великі компанії брати участь у благодійності. «Компанії змушені платити 20% податку від зібраної благодійної суми. За ці гроші можна було б врятувати дуже багато діток», - каже Ірина Гуцал.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL