Головна » Економіка » З Івано-Франківська відкриють регулярні авіарейси до Італії

З Івано-Франківська відкриють регулярні авіарейси до Італії

28.09.2016 в 16:00 переглядів: 332 коментарів: 0 Економіка
Державіаслужба дозволила авіакомпанії Роза вітрів виконувати регулярні польоти за маршрутом Івано-Франківськ - Салерно (Італія) два рази в тиждень.

Державна авіаційна служба України дозволила чартерної авіакомпанії Роза вітрів (Windrose Airlines) виконувати регулярні польоти за маршрутом Івано-Франківськ - Салерно (Італія). Таке рішення 26 вересня прийняла комісія Державіаслужби по експлуатації повітряних ліній, повідомляє ЦТС.

Рейс виконуватимуть два рази в тиждень, а термін дії дозволу необмежений, оскільки з Італією діє режим "відкритого неба".

Нагадаємо, в квітні 2015 року уряд України в односторонньому порядку запровадив режим єдиного авіаційного простору ( "відкрите небо") для компаній - авіаперевізників ЄС. Цей режим введений в аеропортах Львова та Одеси. Режим введений в якості експерименту для всіх європейських перевізників.

Мета - створення умов для зростання пасажиропотоку (в т.ч., в транзитному сполученні), а також для розвитку туристичного та інвестиційного потенціалу регіонів.

Раніше повідомлялося про те, що українські авіакомпанії показали зростання перевезень в 2016 році.

http://finance.bigmir.net/business
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL