Головна » Освіта » З’явилася можливість спільно вивчати польську і українську мови разом із поляками

З’явилася можливість спільно вивчати польську і українську мови разом із поляками

15.05.2016 в 20:34 переглядів: 1142 коментарів: 0 Освіта

 Польсько-український портал “Порт Європа” вирішив об’єднати поляків, які вивчають українську мову і українців, які вивчають польську та створити віртуальне місце, де одні і інші зможуть домовлятися про взаємну допомогу у вивченні польської і української мови. Як вже раніше повідомлялося, на “Порт Європа” функціонують безкоштовні е-курси польської мови для українців - www.porteuropa.eu/ua/polskamowa і української мови для поляків – www.porteuropa.eu/ukrainski На перший з них записалося вже понад 70 тисяч українців, тоді як українську мову вивчає з цього курсу понад 6 тисчя поляків.

 

До групи “Спільне вивчення української і польської мов” записалося вже понад 300 осіб – поляків і українців. Однак це тільки початок, адже група створена недавно. – Ми будемо її активно пропагувати серед наших курсантів і не тільки, тому очікую, що впродовж найближчих трьох місяців група набере принаймні 2000 осіб або і більше. А вже зараз її старт можна вважати успіхом, оскільки за її допомогою поляки і українці домовилися на спільне вивчення мов за принципом: я тобі польську, ти мені українську, перш за все за посередництвом Скайпа – прояснює автор курсів польської і української мов, редактор порталу “Порт Європа” і власкор “Дзеркала тижня” в Польщі Якуб Логінов.

 

Портал Goldenline, на якому функціонує група, створений перш за все з думкою про пошук або зміну роботи в Польщі та про професійне зростання і налагоджування нових знайомств з думкою про кар’єру або навчання. – Це особливо важливе для українців у Польщі, взідти і відповідь на запитання, чому група створена на цьому порталі, а не наприклад на Фейсбуці – додає Якуб Логінов.

 

Реєстрація і користування порталом Goldenline – безкоштовні. На порталі треба навести своє справжнє ім’я і прізвище, на відміну від Фейсбука ця вимога дійсно важлива. Користувачі створюють також своє резюме і можуть написати, які мають очікування щодо пошуку нової праці. Детальніше про портал, реєстрацію на ньому і про нову польсько-українську групу читайте за посиланням:

http://porteuropa.eu/ua/poland/pracia-i-nawczannia/2322-goldenline

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL