Головна » Різні новини » З приватного зоопарку в Маріуполі втік леопард

З приватного зоопарку в Маріуполі втік леопард

04.10.2016 в 09:13 переглядів: 252 коментарів: 0 Різні новини
Власник зоопарку повідомив, що у нього живе кіт схожий на леопарда, можливо, що він і втік.

У Маріуполі з зоопарку депутата міськради Савелія Вашура втік леопард. Про це у вівторок, 4 жовтня, повідомив Сайт міста Маріуполя з посиланням на очевидця.

"Ми тільки підійшли до бревенчатому вольєру з ланню, як до нас підійшов співробітник зоопарку і попросив тихесенько піти, вказавши напрямок. Ми запитали, що сталося, він пояснив, що там леопард виліз. Я повернувся назад, дивлюся, а поруч з вольєром, де леви, є дерев'яний сарайчик, леопард був в ньому, то він новий і його завезли, то чи його відсадити, але леопард з нього виліз і сидів на даху зверху.

Великий кг 100. Потім він стрибнув на клітку з ланню, ми злякалися, леопард побіг по забору і стрибнув у парк в сторону Амстора. Що з ним було далі, я не знаю. Я бачив, що прибіг Вашура. У зоопарку було багато дітей ", - розповів виданню очевидець Володимир.

Журналіст видання розповів, що зараз обидва леопарда знаходяться в зоопарку: один в клітці, а інший в сараї. При цьому працівники заперечують, що леопард залишав територію зоопарку.

Також наголошується, що з'ясувати, скільки всього леопардів живе в зоопарку, поки не вдалося. На прохання журналіста показати документи і ветпаспорт на тварин, Савелій Вашура пообіцяв зробити це пізніше: "Всі документи є, приїжджайте пізніше, все покажу", - пообіцяв він.

Раніше повідомлялося, в індійському місті Найнітал леопард забрався в готельний номер, але його вчасно вдалося замкнути у ванній.

http://news.bigmir.net/ukraine
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL