Головна » Освіта » За підтримки Київстар в Одесі пройшов природничо-математичний фестиваль наук

За підтримки Київстар в Одесі пройшов природничо-математичний фестиваль наук

11.04.2016 в 18:27 переглядів: 257 коментарів: 0 Освіта

10 квітня в Рішельєвському ліцеї за підтримки Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова пройшов другий етап природничо-математичного фестивалю наук «Інтелектуальний марафон» для учнів 5-6 класів. Національний телеком-оператор Київстар за традицією виступив партнером фестивалю в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

Завдяки розвитку інтернет-технологій перший етап фестивалю вже другий рік поспіль проводиться в онлайн-режимі, надаючи можливість учням з віддалених населених пунктів продемонструвати свої знання. У ньому взяли участь 218 школярів Одеської області. У другому, очному турі, який відбувся в Рішельєвському ліцеї, змагалися 180 учнів.

Щоб допомогти школярам якісно підготуватися до участі в фестивалі та в цілому підвищити рівень своїх знань, учителі Рішельєвського ліцею з січня 2016 року проводили онлайн-уроки з математики та української мови.

«Цього року в Рішельєвському ліцеї за підтримки Київстар стартував і активно розвивається проект дистанційної освіти. Це онлайн-уроки, лекції, різні інтелектуальні змагання та олімпіади, доступні для дітей у будь-якій точці земної кулі, зокрема в сільських школах. Таким чином, ми включаємо в орбіту освітнього процесу Рішельєвського ліцею все більше школярів, зацікавлених в якісній освіті», – говорить Валерій Колебошин, директор Рішельєвського ліцею, заслужений учитель України.

За підсумками двох турів олімпіади кращі результати показали 40 учнів. Усі призери були нагороджені дипломами від ліцею і цінними подарунками від Київстар.

«Завдяки доступу в інтернет та інноваційним освітнім технологіям учні різних шкіл Одеської області отримали можливість брати участь у першому етапі олімпіади дистанційно. Ми із задоволенням підтримуємо ініціативу колективу ліцею розвивати проект на обласному рівні та прагнути залучити учнів без прив'язки до місця проживання», – говорить Юлія Дробишева, менеджер зі зв'язків із громадськістю Київстар.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL