Головна » Зв'язок » За рік обсяг 3G-трафіку корпоративних абонентів Київстар зріс у 4,5 рази

За рік обсяг 3G-трафіку корпоративних абонентів Київстар зріс у 4,5 рази

17.08.2016 в 20:47 переглядів: 332 коментарів: 0 Зв'язок

З липня 2015-го по липень 2016-го кількість користувачів 3G-інтернету серед бізнес-клієнтів Київстар збільшилась у два рази. При цьому дата-трафік зріс у 4,5 рази, а проникнення смартфонів становить 40%.

«Бізнес-абоненти Київстар – одні з найактивніших користувачів усіх нових телеком-послуг, у тому числі, мобільного інтернету, – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – 3G дозволяє їм завжди залишатися на зв'язку для вирішення робочих питань і дає доступ до знань та нових технологій у режимі реального часу».

Корпоративні клієнти Київстар – представники як великих компаній, так і невеликих фірм. Але їх усіх об'єднує необхідність бути онлайн. З появою смартфонів корпоративний телефон перестав бути апаратом тільки для дзвінків і SMS. Пошта, месенджери, стрімінг музики та відео, вивчення іноземних мов та розвиваючі ігри – все це повсякденні приклади використання «розумних» телефонів.

З 3G від Київстар багато завдань стали вирішуватися набагато швидше. І не потрібно замислюватися про мегабайти – в новій тарифній лінійці 3G включений у пакети послуг. Є чотири варіанти тарифних планів для співробітників – від 3G Бізнес 60 до 3G Бізнес 300, і три для керівників – 3G Business VIP, 3G Business VIP Еxtra, 3G Business VIP Рremium. В останні також входять безкоштовні пакети трафіку в роумінгу – 100, 200 і 500 МБ.

«Завдяки швидкому мобільному інтернету у нас з'явилася можливість пропонувати бізнес-клієнтам більш цікаві рішення, – говорить Євген Кражан. – Наприклад, Київстар розробляє додаток для аграріїв, який дозволяє моніторити дані про своє підприємство в режимі онлайн». І це тільки початок – 3G і 4G дають стимул для розвитку інноваційних продуктів у сфері IoT, Big Data, eGov. Цьому сприяє і високий рівень проникнення смартфонів – у корпоративному сегменті він сягає 40%, при цьому приріст бази користувачів «розумних» телефонів з року в рік зберігається на рівні 15%.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL