Головна » Освіта » Загальні відомості про угорську мову

Загальні відомості про угорську мову

28.01.2017 в 08:40 переглядів: 366 коментарів: 0 Освіта
Угорська мова належить до угро-фінської мовної сім'ї. Далеким родичем угорського є фінський, однак найближче - хантийська і Мансійський мови (на кожному з них говорить лише кілька тисяч чоловік). Насправді угорську мову кілька відокремлений в Європі, тому що не відноситься ні до слов'янської, ні до німецької, ні до романської групи мов, на яких говорять жителі сусідніх Угорщини країн.

На Угорському мовою говорять 10,3 мільйона чоловік в самій Угорщині і приблизно 4 мільйони - в сусідніх країнах (Румунія, Сербія, Україна і Словаччина). Плюс ще мільйон людей по всьому світу.

Угорська мова - агглютінатівний, що означає велике значення суфіксів і префіксів. Граматика мови досить складна (іменник може мати 238 форм), незважаючи на те, що в мові немає пологів і вимова для російськомовного, мені здається, не буде складним.

Вважається, що предками угорців були оногуров. Їх племена покинули Сибір ще в п'ятому столітті і мандрували по степах Євразії, поки не посадив на території нинішньої Угорщини (Magyaroszág) в 895-896 році.

Найдавніша угорська література, що датується 12-им століттям, була написана на латині. Тексти на угорському стали з'являтися в 13-му столітті. Перша книга на угорській мові була опублікована в 1572 році в Кракові (Польща). Стрімкий розвиток угорської літератури припадає на 18-19 ст.
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL