Головна » Різні новини » Засіб позбавить від неприємного запаху з рота

Засіб позбавить від неприємного запаху з рота

09.05.2016 в 08:06 переглядів: 175 коментарів: 0 Різні новини
Що тільки не придумують виробники для позбавлення від неприємного запаху з ротової порожнини. Це і жувальні гумки, і освіжаючі дихання аерозолі. Однак перераховані кошти терплять фіаско, адже всі вони мають короткочасний ефект і є шкідливими для організму.

Тому, як не можна, до речі, відкриття дослідників з Інституту технологій Ізраїлю, які встановили, що зелений чай відмінно справляється з поганим запахом з рота. Раніше стало відомо, що зелений чай перешкоджає розвитку раку і хвороб серцево-судинної системи, знижує рівень «поганого» холестерину в крові. Цей напій ефективний в профілактиці хвороб Паркінсона й Альцгеймера.

Позитивна дія даного напою, вчені пов'язують з антиоксидантами поліфенолами, які нейтралізують ряд компонентів у роті, які можуть бути причиною поганого запаху, руйнування емалі зубів і навіть пухлин слизової оболонки ротової порожнини. Це ще більше зміцнює зелений чай в статусі «супернапою».

В даний час ізраїльські вчені впевнені, що необхідно провести більш детальне дослідження впливу зеленого чаю на здоров'я порожнини рота. Однак, вже отримані результати дуже обнадійливі.

http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL