Головна » Економіка » Завдяки сервісу ПриватБанку “КУБ” перша трійка підприємств на Прикарпатті отримали фінансування для розвитку бізнесу

Завдяки сервісу ПриватБанку “КУБ” перша трійка підприємств на Прикарпатті отримали фінансування для розвитку бізнесу

01.05.2016 в 19:54 переглядів: 213 коментарів: 0 Економіка

 Тільки з початку квітня ПриватБанк запустив принципово новий для України сервіс КУБ, як на сайті вже зареєстровано 117 проектів. Даний сервіс дозволяє громадянам України власноруч обирати в який бізнес вкласти гроші, а малому бізнесу та населенню можливість отримувати кредити швидко та прозоро.

Пощастило отримати мікрофінансування і підприємцям з Прикарпаття, які отримали кредити на загальну суму 350 тис. грн. 

ПП “ОКАН”, який має мережу магазинів “Наш Край”, представляє широкий асортимент якісних продуктів харчування українських виробників та має намір опанувати нову сферу діяльності, відкривши піцерію, отримав 150 тис. грн кредиту. Додаткові кошти необхідні були для відновлення обладнання в мережі магазинів та придбання нового обладнання в піцерію.

Другим підприємцем з Прикарпаття, який отримав фінансування в розмірі 150 тис грн., став коломиянин Віталій Кривюк, який займається продажем оригінальних ліцензійних автозапчастин до автомобілів Японського та Корейського автопрому і пропонує клієнтам широкий асортимент товарів за гарними цінами.

Закріплює трійку підприємців Гільтайчук Орест, який займається виготовленням металопластикових вікон і звернувся до сервісу КУБ за додатковими коштами для закупівлі спеціалізованого обладнання в розмірі 50 тис. грн. На своєму виробництві п. Орест виконує роботи різної складності, працює з постачальниками, що дозволяють надавати широкий спектр послуг з найрізноманітнішими вимогами.

В Європі мікрофінансуванням займаються стартапи, так як європейським банкам не вигідно на даний час займатися мікрокредитуванням. В Україні ПриватБанк виступив з ініциативою взяти на себе зобов`язання гарантування вкладів інвесторів та надавати консультаційну підтримку учасникам проекту на всіх етапах його реалізації. Створений за підтримки ПриватБанку сервіс «КУБ» дозволяє малому бізнесу отримати кошти безпосередньо від клієнтів, тоді як банк виступає посередником і гарантом кредитної операції. Підприємці можуть тут отримати фінансування в розмірі 50–300 тис. грн на строк до року. Що стосується інвесторів, то вони можуть вибрати один з проектів і, по суті, стати його кредитором.

Загалом же, протягом місяця після запуску сервісу «Кредити українському бізнесу» (КУБ), першої в Україні платформи «народного» кредитування малого бізнесу, гроші на розвиток бізнесу отримали 82 підприємця на суму понад 10,7 млн грн. Це вперше, коли клієнт сам має можливість обирати, кого кредитувати:

перукарню, у якій стрижеться, улюблену кав’ярню, автосервіс на його вулиці або будь-який інший бізнес-об’єкт. Сотні проектів зможуть розвиватися, з’являться тисячі нових робочих місць завдяки підтримці даного сервісу.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL