Головна » Здоров`я » Здорова печінка- 7 дорогоцінного правил

Здорова печінка- 7 дорогоцінного правил

10.06.2016 в 08:33 переглядів: 413 коментарів: 0 Здоров`я
Печінка - орган, в якому відбувається понад 600 різних біохімічних реакцій. Недарма, її називають лабораторією організму. Печінка виконує безліч різних функцій, ніж підкреслюється її важливість для підтримки здоров'я. У цій статті ми вам розповімо про 7 найважливіших правилах, які допоможуть вам підтримувати печінку в прекрасному стані.

Здорова печінка

Дотримуйтесь лужну дієту, це дуже корисно для печінки. Вживайте більше зелених овочів, буряка, хліба з борошна грубого помелу і насіння.

Здоров'я печінки допоможуть підтримати лимони, грейпфрути і вишня. Включайте ці фрукти в свій раціон харчування.

Більше зелені

Їжте більше зелені - петрушки, кропу, щавлю, коріандру (кінзи), кропиви та інших. Додавайте зелень в страви, а також вживайте їх в сирому вигляді. Заморожуйте зелень на зиму, щоб у вас круглий стіл на столі була зелень.

Добридень! Рік тому складали дитині (тоді було 6,5 років) алергопроби 20 харчових і 20 інгаляційних. З усіх у нього виявилася алергія на молоко, казеїн, житнє борошно, лісовий горіх і з інгаляційних на грибки (на жаль точно не зможу написати, тому що результати в поліклінніке). Алергології не було призначено лікування, а просто дана рекомендація виключити всі молочне, житнє і лісовий горіх.

Пройшов вже рік, як могли виключали все алергічное в т.ч. і всі молочні продукти, але дитині треба отримувати кальцій, а вітаміни не вихід ... Підкажіть, чи правильно ми робимо і як бути з кальцієм? Можливо є лікування?

Зведіть до мінімуму вживання продуктів, що руйнують вашу печінку. Зокрема, слід мінімізувати вживання алкоголю, занадто жирної їжі, жирних сортів сиру, консервантів, солодощів, вершків, масла, кава і кофеїн продуктів.

 Регулярно проводити чистку печінки

Регулярно проводите очищення печінки. Лікарі рекомендують робити це мінімум 1 раз на рік. Нещодавно ми опублікували статтю «Давайте пилососити печінку», в якій розглянули лікарські трави і продукти, що допомагають очистити печінку.

 Не паліть

Куріння, як і надмірне вживання алкоголю, шкодить вашій печінки. В організмі курця накопичуються токсини, поступово руйнують клітини печінки. Надмірна кількість токсичних речовин, що надходять в організм сигаретами, надає на печінку підвищене навантаження, оскільки вона змушена виконувати додаткову роботу з очищення крові. А якщо ви ще й випиваєте, то печінку буквально працює «на грані».

Не захоплюйтеся ліками

Не варто захоплюватися лікарськими препаратами. Якщо протягом тривалого часу приймати ліки, то поступово функціональність печінки зменшується. Примітно, що дане твердження справедливо абсолютно для всіх препаратів без винятку.

 Займайтеся спортом

Печінка любить, коли ви активні. Кращий помічник для вашої печінки - спорт. Регулярні фізичні навантаження дозволяють тримати вас у формі, не допускаючи появи зайвих кілограмів. Здоров'я печінки істотно покращиться, якщо приділяти тренуванням хоча б 2,5-3 години на тиждень.

Аркадій Галанін
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL