Головна » Економіка » Зекономлені кошти - в казну

Зекономлені кошти - в казну

04.11.2016 в 14:02 переглядів: 369 коментарів: 0 Економіка
Джерела видання в уряді повідомили, що, завдяки зростанню мінімальної зарплати, на субсидії до кінця 2017 заощадять 4,8 млрд грн. Крім того, в наступному році Кабмін планує знову переглянути норми споживання - тобто субсидія буде нараховуватися на менший обсяг ресурсів.

Варто нагадати, що в травні норму споживання газу на опалення урізали з 7 до 5,5 кубів за квадратний метр, а газу на підігрів води та їжі - з 18 до 14 кубометрів на людину. Більш того, соціальну норму споживання газу збираються скоротити ще раз - в наступному році. Про це йдеться в меморандумі з МВФ і про це також повідомляють джерела видання Сегодня в уряді. Таке рішення пояснюють тим, що реально українці витрачають блакитного палива значно менше, ніж передбачено соціальною нормою.

У наступному році Кабмін планує знову переглянути норми споживання - тобто субсидія буде нараховуватися на менший обсяг ресурсів

Кабінет міністрів 23 серпня ухвалив постанову № 534, в якому йдеться про те, що зекономлені гроші не підуть в рахунок оплати тепла цієї зими, а будуть повернуті державі. Стосується це не тільки газу, але теплової та електроенергії (якщо приміщення опалюється не газом, а є електричний котел або центральне опалення).

Ще кілька місяців тому в уряді заявляли: гроші, виділені на субсидію, повертати державі не потрібно. "Якщо люди не використовували всю норму ресурсів на сім'ю, зекономлені кошти субсидії залишаються на рахунках сім'ї і можуть бути використані в наступні місяці, в тому числі і для погашення обов'язкової частини платежу", - заявляв міністр соцполітики Андрій Рева в липні цього року.

Однак, в результаті, кошти за зекономлені кубометри газу і Гкалл тепла повернуться державі. На рахунках українців залишать тільки кошти на оплату 100 кубометрів газу, тобто 680 грн.
http://lingvoportal.blogspot
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL