Головна » Різні новини » Жителі сільської місцевості і городяни: хто живе довше?

Жителі сільської місцевості і городяни: хто живе довше?

02.06.2016 в 07:31 переглядів: 178 коментарів: 0 Різні новини
Вся справа в доступності якісної медицини в екстрених випадках - якщо у великому місті "швидка допомога" швидше за все привезе вас в клініку з високим рівнем діагностики і досвідченим персоналом, то в сільській місцевості вашими рятівниками будуть в кращому випадку лікарі провінційної лікарні, а то і зовсім фельдшери.

В результаті ризик смерті від травм в сільській місцевості на 22 відсотки вище, ніж в міських районах, а від травм, отриманих в автомобільних аваріях, в 2 рази вище, підрахували медики Університету Пенсільванії у Філадельфії.

Вони проаналізувала дані про смертність між 1999 і 2006 роками і виявили, що найпоширеніша причина смерті від травм - дорожньо-транспортні пригоди.

Вони стали причиною 27,61 смертей на 100 000 чоловік в більшості сільських районів і 10,58 на 100000 в більшості міських районів.

Примітно, що жителі сільських округів з найбільш високими рівнями освіти і доходу значно частіше гинуть від травм - мабуть, за рахунок того, що вони частіше володіють автомобілями або просто більше переміщаються.

http://www.medmoon.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL